Kiddiefestival Nedir?

Kiddie Festival, 2017 yılından beri Fikir Terapisi tarafından bağımsız veya markalar adına düzenlenen "Her yaştan miniğe dolu dolu eğlence" sunan ve festival biletleri satan bir organizasyondur.
Festivallerimiz aile boyu mutluluk, birlikte geçirilen unutulmaz anlar, kayda geçecek anılar, yeni nesillere aktarılacak çocukluk hayalleri, eğlenerek ve oynayarak öğrenecek, iyilikle büyüyüp beslenecek geleceği kucaklayacak ve hatta tasarlayacak bolca minik ve onlara ilham kaynağı olacak büyükleri içerir. Düzenlenen organizasyonun içeriğine göre pek çok yaş grubuna hitap edebilir.
- Bilim, Kültür, Sanat, Zihin, Müzik, Drama, Masal, Dans ve Hareket Atölyeleri,
- Keyifle dinleyip, izleyecekleri, yeni bilgiler öğrenebilecekleri,inter aktif olarak katılabilecekleri sahne etkinlikleri,
- Gösteriler ve paneller,
- Kitaplarını imzalı olarak alabilecekleri, yazar ve çizerler,
- Takip etmekten keyif aldığınız markalarla tanışma ve alışveriş fırsatları
düzenlediğimiz organizasyonlarda sizleri bekliyor.
Sponsorlarımız & Referanslarımız
OrganizasyonKendimizi mutlu etmek, bilmediğiniz, merak ettiğimiz bir konuda geliştirmek, geliştirdiğimiz bir konuyu başkaları ile paylaşmak, yenilikten, üretimden, paylaşımdan keyif almak ve eğlenmek belki de kendimize ve hatta çevremize verebileceğimiz en değerli hediye.
Çocuklarımızın da her biri tek ve özel. Hayatlarında ilerleyecekleri yolları belirlerken keyif alarak öğrendikleri,denedikleri, bazen yanıldıkları, tekrar denemek için güç ve cesaret aldıkları her yeni şey onların geleceğine yapılan büyük bir yatırım olacaktır.
Bireysel, Kurumsal, Okul Etkinlikleri, AVM Proje ve Etkinlikleri, Özel Günler gibi pek çok organizasyonda Fikir Terapisi sizler ile karşılıklı görüş birliği içerisinde hareket eder, fikir alır, fikir verir, tecrübe paylaşır ve en iyiyi, faydalıyı bulmaya çalışır !
Daha fazlası için lütfen Kaplumbağa' yı takip edin. (@fikirterapisi)Fikir Terapisi: +90 (532) 391 60 69

Fikirterapisi :